Strony internetowe – wyróżnij się na tle konkurencji

Design strony internetowej jest dziś niezwykle ważnym aspektem każdej strony www. Grafika i ogólny układ strony jest zwykle pierwszym elementem, na który zwraca uwagę użytkownik po wejściu na stronę. Z tego właśnie powodu strona internetowa powinna zostać przygotowana „bez zbędnego cukru” i w odpowiedni sposób.

Projekt graficzny na medal – koncepcje kreatywne

Zazwyczaj ma się tylko kilka sekund, aby zainteresować Klienta swoją ofertą. Aby przyciągnąć jego uwagę, konieczne staje się zadbanie o odpowiedni wizualny przekaz strony internetowej. Jest to bowiem pierwszy element, który ocenia użytkownik po otwarciu strony. Zajmujemy się tworzeniem projektów graficznych dla firm, ale i klientów indywidualnych. Koncepcja wizualna poprzedza całą budowę strony www, stanowiąc zarazem jej źródło. Nasze projekty są szyte na miarę, a graficy wspinają się na wyżyny swojej kreatywności, aby zainteresować grafiką potencjalnego odbiorcę. Proces projektowania strony internetowej ma za zadanie nie tylko przedstawienie oferty firmy, ale i zapisanie się w świadomości użytkowników estetyką, która jest spójna dla wszystkich projektów. Tylko wówczas można mówić o skutecznej identyfikacji. W naszej pracy mocny nacisk kładziemy na to, aby potencjalny użytkownik, który znajdzie się na stronie www, zapamiętał ją i wracał do niej kilkukrotnie. 

Aspekty techniczne projektów – techniczne wyzwania

Doskonale zdajemy sobie sprawę z roli, jaką odgrywa projektowanie strony internetowej. Gdy zapoznamy się z identyfikacją wizualną dla wybranej marki, podejmujemy się opracowania strategii, która uwzględnia już cele samej strony. Na każdym etapie projektowania strony www współpracujemy z Klientem, głównie z uwagi na fakt, że każda branża różni się od siebie i wymagać będzie specyficznego podejścia do kwestii technicznych. Optymalizujemy projekty pod względem graficznym i technicznym w taki sposób, by Klient sam chciał dowiedzieć się, co może uzyskać na danej stronie.

W czym pomaga „mniejsza ilość cukru”?

Nasi specjaliści zrealizowali już mnóstwo zleceń dla wielu (ok. 250) klientów. Zbędny cukier niekorzystnie wpływa na funkcjonowanie całej strony internetowej. Z tego powodu nasze serwisy o jego mniejszej ilości charakteryzują się świetnym zdrowiem i długowiecznością, a jeżeli Klient stwierdzi jakieś ubytki w kondycji strony www, reagujemy natychmiastowo. 

Wsparcie na każdym etapie

Mniejsza ilość cukru przejawia się także w sposobie naszej pracy. Podczas każdego etapu tworzenia strony internetowej Klient może konsultować się z naszymi specjalistami. W ten sposób uzyskuje wgląd do bieżących postępów prac i ma możliwość sugerowania poprawek. Nie słodzimy nikomu zbędnym cukrem, lecz wyznaczamy cele, a potem wytrwale do nich dążymy.

Użytkownik, który został na dłużej…

Wielu użytkowników od razu porzuca treści nasycone zbędnym cukrem i szufladkuje je w najczarniejszych odmętach swojej pamięci. W wielu przypadkach o decyzji pozostania na stronie internetowej zadecyduje dopasowana do Klienta szata graficzna. Zamiast wyrzucać stronę www z pamięci, właściciel strony internetowej będzie mógł raz jeszcze zanucić wesołą balladę o użytkowniku, który został na dłużej.

Wyzwanie, a nie obowiązek

Traktujemy projekt każdego Klienta indywidualnie. Z tego powodu projekt ten jest zawsze przed naszymi oczami, a niektórzy projektanci śnią o nim nawet w nocy. Takie podejście pozwala nam na maksymalne rozwinięcie skrzydeł i wspięcie się na wyżyny swoich możliwości.

Lata doświadczenia

Nasi specjaliści zjedli zęby na tworzeniu stron internetowych, dzięki czemu każdy Klient może liczyć na pomoc doświadczonych profesjonalistów.

Dlaczego warto tworzyć stronę internetową właśnie z nami?

Wspomnieliśmy już o kilku naszych zaletach, które korzystnie wpłyną na naszą współpracę. Jeżeli jednak jeszcze zastanawiasz się nad podjęciem decyzji, pozwól, że pomożemy Ci w jej podjęciu.

Zadbamy, aby strona internetowa stała się wizytówką Twojej firmy

Jesteśmy ekspertami w naszej branży. Współpracując z nami, zyskujesz pewność, że oferta, z którą chcesz dotrzeć do klientów, faktycznie do nich trafi.

Sprawimy, że klient pozostanie z Twoją firmą na dłużej

Utrzymanie stałego klienta jest o wiele korzystniejsze, niż ciągłe poszukiwanie nowych. Dzięki temu, że Klient będzie identyfikował się z Twoją firmą, o wiele trudniej będzie mu odejść.

Współpracujemy w ramach przejrzystych zasad

Na każdym etapie tworzenia strony internetowej utrzymujemy kontakt z Klientem i wdrażamy jego uwagi czy konsultujemy pomysły. Strona internetowa ma być przecież Twoją wizytówką.

Stawiamy na design i użyteczność

Po co robić coś, co nie działa? W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na użyteczność stron www „bez zbędnego cukru”, ale z zachowaniem takiej estetyki, aby Klient miał na czym zawiesić oko.

Dodaj komentarz